Plan zajęć pozalekcyjnych

Szkolny plan zajęć popołudniowych realizowanych przez wychowawców w roku szkolnym 2016/2017
 

 

Lp.

 Nazwa zajęć

Wychowawca prowadzący

Liczba godzin

Termin

1.

Zajęcia plastyczne

Justyna Bojarska

2

 

 

2.

Wyplatanie z papieru

Profilaktyka

Zajęcia filmowe

  Anna Smirnow

2

2

2

 

3.

Basen

Koło kinomana

Piłka nożna

Krzysztof Oberda

2

2

2

 

 

 

4.

Zajęcia kulinarne

Barbara Olechowska

2

 

5.

Trening zastępowania agresji

Zajęcia oddechowe-relaksacyjne

 

Zajęcia podnoszące poziom bezpieczeństaw podopiecznych:

- I pomoc pomoc

-eliminacja zagrożeń

- "radość biega"

Jarosław Pec

2

 

6.

Aerobic

Zajęcia taneczne

Karolina Rynkiewicz 

2

 

7.

Biblioterapia

Praca z książką

Czytanie bajek

Profilaktyka- grzeczność  i kultura osobista

Koło kinomana

Katarzyna Stanek

2

 

8.

Piłka nożna

Tenis stołowy

Zajęcia promujące zdrowy styl życia

Małgorzata Stępniewska

4

 

9.

Projekt "Inspiracje"

Ogród -

(wiosna, jesień)

Joanna Winiarska-Szostak

2

 

10.

Siłownia

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

Zajęcia taneczne

Marcin Winnicki

2

 

11.

Zajęcia dziennikarskie-

gazetka

Anna Białek 

2

 

11.

Zajęcia muzyczne

nauka

gry na gitarze

Ryszard Zawadzki

2

 

 

Szkolny plan zajęć pozalekcyjnych realizowanych przez nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017


 

 Lp.

 Program szkoły 
 Nazwa zajęć

 Nazwisko nauczyciela   prowadzącego

 Liczba godzin realizacji

 Termin realizacji

 1.

 Zajęcia teatralne

 Konkursy

 Agnieszka Frankiewicz

 

 2

 

 

 2.

 Matematyka

 Zajęcia wyrównawcze

Praca z uczniem zdolnym

 Agnieszka Dźwigała

 

 2

 

 

 3.

 Koło historyczne

 zajęcia rozwijające zainteresowania   uczniów

 Katarzyna Stanek

 1

 

 4.

 Praca indywidualna z uczniem

 

 Justyna Bojarska 

 2

 

 5.

 Biofeedback

 Elżbieta Kindziuk

 Karolina Rynkiewicz

 4,5

 2

 

 6.

 Terapia pedagogiczna

 Kinga Orłowska

 Agnieszka Frankiewicz

 37,5

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

 7.

 Terapia logopedyczna

 Kinga Orłowska

 Lidia Durbajło

 25

 

 8.

Turnieje sportowe

Małgorzata Stępniewska

 10

 

 9.  Profilaktyka  Anna Smirnow  4  
 10.  WDŻ   Marzena Wolska  3

 

 11.  Zdrowy uczeń  Pielęgniarka szkolna  3   
 12.  Zajęcia socjoterapeutyczne 

 Justyna Bojarska

 Anna Bialek

 Ryszard Zawadzki

 8

 

 13.  Zajęcia z czytania 

 Anna Smirnow

 wychowawcy

 4