W trakcie dzieci dowiedziały się jak prawidłowo czyścić zęby. Miłe panie dentystki przeprowadziły przegląd zębów i wykonały fluoryzację. Na koniec zostaliśmy obdarowani szczoteczkami i pastą do zębów. Podczas wycieczki najfajniejszy był jaszczur mieszkający na stałe w poczekalni Primadentu. Ten to miał zęby!
A oto relacja jednego z uczestników wycieczki, Bartka: "Zaczęło się jak zwykle, dzień normalny, szkoła itp. Po połowie lekcji wyznaczone dzieci ubrały się i umyły zęby po dwa razy, żeby nie było przypału i w drogę... Gdy już dotarliśmy, stanęliśmy przed wejściem i Pani Kinga powiedziała, żeby się zachowywać. Weszliśmy, wszyscy się przywitali, po chwili uwagę wszystkich zajęła uwagę jakaś jaszczurka. Następnie Pani podzieliła nas na grupy i weszliśmy do całej białej sali. Każda grupa miała inną panią. Każdy po koleji kładł się na takie coś. Jak już ktoś leżał, Pani sprawdzała zęby, po czym nakładała taki żel na zęby, który każdy wypluwał. Jak już wszyscy mieli opatrzone zęby, zaczęliśmy się przygotowywac do wyjścia i dostaliśmy szczoteczki do zębów."

Kinga Orłowska, Bartosz Modrzejewski- Krogulec