Plan lekcji

Kliknij poniżej aby zobaczyć aktualny plan lekcji. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Galeria wideo

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami wideo. Życzymy wszystkim gościom miłego oglądania.

Twórczość dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z naszą gazetką, pracami plastycznymi naszych podopiecznych.
 

Aktualności

W stolarni

Co środę kilkoro z nas jedzie  w niezwykłe miejsce jakim jest stolarnia FabLab Wbijaj w Centrum Wspierania Rodzin przy ul. Starej w Warszawie. W progu z uśmiechem wita nas Tomek. Jest miło i ciepło, pachnie drewniany pył.  Zakładamy fartuchy, okulary i uczymy się. Uczymy się bardzo pilnie i chętnie, i długo, i nigdy nie kończymy na czas. Budujemy skrzynki, pudełka, naszyjniki, deski do krojenia i co komu w duszy gra. Stukamy, pukamy, trzemy, wiercimy. Tworzymy. Jesteśmy dumni. A potem znowu czekamy na środę... 

Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom FabLab Wbijaj za serdeczne przyjęcie i okazaną pomoc.

W stadninie koni

Całkiem niedawno grupa dziewcząt odwiedziła stajnie Trybułowo w Falenicy.

Więcej…

Konkurs literacki i pies

Nasz Alek Cieślak wziął udział w konkursie i wymyślił imię dla literackiego pieska - bohatera książki "Przygody Zosi" Oksany Kasprzak.  Imię "Stefek" spodobało się autorce i  nagrodziła  Alka biletem do kina.

Więcej…

Najlepsi z najlepszych w Zoo

Na dobry początek roku, my - najlepsi z najlepszych w szkole i w internacie, udaliśmy się z panią Anią na wycieczkę do ZOO. Każda chwila bez szkoły jest przecież na wagę złota.

Więcej…

Bal Halloween

Tegoroczny bal Halloweenowy  był  wyjątkowy, gdyż przygotowały go od początku do końca dzieci. (Wielkie brawa dla Kamila Smoługi i Oliwiera Sztandke!!!)

Więcej…

Muzeum na wynos

My w muzeum? Nie, to do nas przyjeżdżają panie z Muzeum Narodowego w Warszawie, prowadzące zajęcia "Muzeum na wynos".

Więcej…

Jaszczur w Prima Dencie

W dniach 11-18 października dzieci z naszego Ośrodka uczestniczyły w Lekcjach Stomatologii organizowanych przez gabinet stomatologiczny Primadent.

Więcej…

Święto Zmarłych

Z okazji zbliżającego się Świeta Zmarłych w dniu 24 października podopieczni naszego Ośrodka udali na cmentarz. Oto relacja Bartka i Krystiana z tego wydarzenia:

Więcej…

Żagle nad Zegrzem

Aby umilić sobie rozpoczęcie roku i  nacieszyć się piękną pogodą 21 września 2016r. wybraliśmy się od opieką Pani Małgosi Stępniewskiej nad Zegrze.

Więcej…

VII Jesienny Turniej Sportowy

VII JESIENNY TURNIEJ SPORTOWY

W dniu 20 września 2016 r. po raz siódmy na terenie naszego Ośrodka odbył się Jesienny Turniej Sportowy.

Więcej…

Programy Unijne, w których uczestniczyliśmy

"Akademia przyszłości"
"Moja przyszłość"
"Kalejdoskop"

W tym roku naszymi gośćmi byli wychowankowie Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju w Warszawie przy ul. Toruńskiej 23, MOS nr 7 w Warszawie, MOS nr 4 w Warszawie,
Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie oraz MOS nr 3 Dom na Trakcie.

Jak co roku okazją do dobrej zabawy był nie tylko trzymający w napięciu turniej piłki nożnej, czy gra zespołowa w bule, lecz również inne konkurencje, w których drużyny godnie reprezentowały swoje ośrodki. Każdy mógł się zmierzyć nie tylko z rówieśnikami, lecz również sam ze sobą bijąc indywidualne rekordy min w pchnięciu kulą, czy rzucie piłką lekarską. Drużynę naszego Ośrodka przygotowała i poprowadziła Pani Małgosia Stępniewska.
Patronat nad zawodami objęła Dyrekcja MOS nr 8. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym Turnieju.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Sport Grupa z Mińska Mazowieckiego- wykonawcy boisk i producenta sprzętu sportowego, oficjalnego sponsora nagród VI Jesiennego Turnieju Sportowego. Firma Sport Grupa ufundowała nagrody dla wszystkich drużyny biorące udział w Turnieju.

Anna Białek