Plan lekcji

Kliknij poniżej aby zobaczyć aktualny plan lekcji. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Galeria wideo

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami wideo. Życzymy wszystkim gościom miłego oglądania.

Twórczość dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z naszą gazetką, pracami plastycznymi naszych podopiecznych.
 

Aktualności

Nabór na rok 2018/2019

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, 
Rozpoczęliśmy nabór na rok szkolny 2018/2019 do klas IV, V, VI. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia terminu rozmowy wstępnej.

Szałasy na Dzień Ziemi

U nas w MOSie wiosna i od razu piękniej się zrobiło-za oknem wiosenne krajobrazy, drzewa obsypują się kwiatami, ptaki budują gniazda, a my...szałasy. Z okazji Dnia Ziemi na naszym terenie zbudowaliśmy trzy brzezinowe szałasy - miejsca odosobnienia, gniazda, w których można wysiedzieć  złote myśli, pobyć tylko samemu ze sobą.  Siedzimy, marzymy a czas płynie. Aż miło. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej Galerii.

Pamiętamy o powstaniu w getcie warszawskim

19 kwietnia upamietnialismy powstanie w getcie warszawskim. Rokrocznie włączamy się do tej zaszczytnej akcji. Własnoręcznie zrobione żonkile - symbole pamięci o powstańcach w getcie - rozdawalismy przechodniom w Radości.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej Galerii

Warsztaty w Muzeum Polin

11 kwietnia byliśmy w Muzeum Polin na warsztatach pt: "Jak pięknie się różnić". Zwiedziliśmy cześć wystawy. Poznaliśmy wiele ciekawostek dotyczących kultury żydowskiej. Po warsztatach doszliśmy do wniosku: "różnice wśród ludzi wzbogacają świat oraz nas samych". Nasza młodzież wykazała się niezwykłym zainteresowaniem, tolerancją i otwartością. Już 6 czerwca kolejne warsztaty w Muzeum Polin. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej Galerii.

Drzewa są bezbronne

Pani Justyna zaangażowała nas do wyjątkowej sztuki. Projekt "Sztuka Zaangażowania" był realizowany w naszym Ośrodku pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej, a do współpracy zaprosiliśmy  Panią Małgorzatę Minchberg - artystkę rzeźbiarkę,kuratorkę wystaw i edukatorkę artystyczną. Chodziło o to, żebyśmy poznali język sztuki, przede wszystkim nowoczesnej.

Więcej…

W stolarni

Co środę kilkoro z nas jedzie  w niezwykłe miejsce jakim jest stolarnia FabLab Wbijaj w Centrum Wspierania Rodzin przy ul. Starej w Warszawie. 

Więcej…

W stadninie koni

Całkiem niedawno grupa dziewcząt odwiedziła stajnie Trybułowo w Falenicy.

Więcej…

Konkurs literacki i pies

Nasz Alek Cieślak wziął udział w konkursie i wymyślił imię dla literackiego pieska - bohatera książki "Przygody Zosi" Oksany Kasprzak.  Imię "Stefek" spodobało się autorce i  nagrodziła  Alka biletem do kina.

Więcej…

Najlepsi z najlepszych w Zoo

Na dobry początek roku, my - najlepsi z najlepszych w szkole i w internacie, udaliśmy się z panią Anią na wycieczkę do ZOO. Każda chwila bez szkoły jest przecież na wagę złota.

Więcej…

Bal Halloween

Tegoroczny bal Halloweenowy  był  wyjątkowy, gdyż przygotowały go od początku do końca dzieci. (Wielkie brawa dla Kamila Smoługi i Oliwiera Sztandke!!!)

Więcej…

Programy Unijne, w których uczestniczyliśmy

"Akademia przyszłości"
"Moja przyszłość"
"Kalejdoskop"

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września o godzinie 14:00

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.