Bartek w charakterze Czerwonego Kapturka i Basia w roli wilka byli bezkonkurencyjni. Antek prowadził narrację, ale to Piotrek - Myśliwy doprowadził wszystko do szczęśliwego finału, czyli do wyróżnienia podczas 23 Ogólnopolskiej Sceny Prezentacji Artystycznych. Jesteśmy naprawdę nieźli!!!.

Grupa trzecia  świętowała Mikołajki w pizzerii.

Tak się bawi! Tak się bawi!  G r u p a  t r z e c i a! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej Galerii.

W dniu 9 listopada uczciliśmy setną rocznice odzyskania niepodległości biorąc udział w warsztatach. Pracując w grupach, poznawalismy historię Polski i  ważne dla niej osoby. Rozwiązywalismy krzyżówkę historyczną. Tworzylismy wspólną mapę, na której umieściliśmy własne portrety. 

Dyskutowalismy o różnorodności, otwartości i tolerancji jako fundamentach demokracji i niepodległości. Do współczesnych utworów muzycznych rysowalismy własne interpretacje wolności. Robiliśmy też rozety patriotyczne według własnych pomysłów. Na zakończenie wzięliśmy udział w uroczystym biegu niepodległościowym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej galerii.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej zabawy andrzejkowej w u Sióstr Felicjanek w Marysinie Wawerskim. Tego dnia dobrze się bawiliśmy- tańczyliśmy na dyskotece,  braliśmy udział w konkursach, malowaniu twarzy i zajadaliśmy się pysznościami.

W tym roku, po wielkim sukcesie zeszłorocznego projektu Sztuka Zaangażowania - (rezydencje artystyczne w Mos, Mow) - II miejsce w Warszawskich Nagrodach Edukacyjnych, bierzemy udział w kolejnej edycji Sztuki Zaangażowania. W tym roku zaprosiliśmy do współpracy z Naszymi wychowankami artystkę Panią Julię Biczysko.